NAŠE KAPACITY JSOU TÉMĚŘ VYČERPÁNY. Přijímáme poslední studenty. 91%

U nás si přijímačky Vaše dítě položí na lopatky! 🎉

logo2

Přípravné kurzy MA a ČJ na přijímačky 2025

Pouze pro prvních 100 slevy až 60%

Máte zájem o přípravné kurzy na přijímačky v roce 2025 za akční ceny včetně e-Learning programu s testy nanečisto? Stačí, když nám zanecháte kontaktní údaje🏖️☀️. Vyplňte tento nezávazný formulář a naše veselé koordinátorky Vám předají všechny detaily a cenové nabídky přímo pro Vás. Prvních 100 zapsaných zájemců také získá slevu až 60% na skupinové kurzy a 20% na individuální kurzy! Bez závazků a s úsměvem! 😄 Neváhejte, máme poslední volná místa. 📩 PS: Máme pro Vás také malý dárek.

Chcete více informací o kurzech a malý dárek k tomu?

Stačí vyplnit nezávazný formulář a sleva s dárkem je Vaše. Obratem se ozveme zpět.


Chcete více informací o kurzech a malý dárek k tomu?

Stačí vyplnit nezávazný formulář a sleva s dárkem je Vaše. Obratem se ozveme zpět.


Reference klientů

Lenka Šlosserová
Lenka Šlosserová
2023-03-07
Vřele doporučuji !!! Úžasné jednání, možná domluva na požadavcích. Lektor Oskar - vysvětlí látku a je velmi vstřícný . No prostě bomba !!! Nelituji investovanych peněz.
Petra Šikolová
Petra Šikolová
2023-03-04
Dcera se připravuje od ledna na přijímací zkoušky, a to intenzivně. Slečna lektorka je vždy precizně připravena, s časovým předstihem vždy pošle informace k výuce, co vytisknout, z čeho se budou připravovat apod. Matiku skvěle vysvětlí, dokonce i matikář si všiml, že dcera dost zabrala a chválí ji i v různých přístupech, kterými se výsledku dopracuje. Za nás paní lektorka je skvělá a snad zvládnou probrat vše, co je k přijímačkám potřeba. Pokud se na školu dostaneme, v září budeme pokračovat v doučování, protože prvák je náročný ( známe to všichni). Moc tímto děkujeme.
Norther
Norther
2022-08-31
Skvělý přístup,vstřícná komunikace.Mé poděkování patří i panu Jadrnému,za za výborné jednání .Syn zvládl zkoušku z matematiky díky lektorce Lucii.Příjemná,milá a trpělivá.Doporučuji!
Adam Kralovic
Adam Kralovic
2022-08-28
Lektoři z doucsematiku mi ukázali, že matematika je vcelku jednoduchá na pochopení. Spolehlivě mě provedli úskalími trigonometrie a planimetrie. Doporučuji všem.
Romana Pavlů
Romana Pavlů
2022-08-27
Dcera se doučovala zatím pouze měsíc na konci školního roku - hodně chyběla, tak to bylo hlavně kvůli pololetce. Lektorka super, vždy připravená, příjemná, dcera spokojená. Od září pokračujeme, nyní už to bude příprava na přijímačky na SŠ. Jsme moc rádi, že jsme toto doučování našli. Můžeme jen doporučit.
projektinrr
projektinrr
2022-04-28
Velice rychlá organizace doučování. První lekce byla hned první den. Lektorka báječná!
Radana Koštialiková
Radana Koštialiková
2022-04-22
Syn se ocitl v nouzi po nepovedené písemce z matematiky, po které mu hrozilo, že propadne a nepustí ho k maturitě. Na doučení se látky za pololetí tak říkajíc z nuly na sto (nebo minimálně na padesát) měl přesně osm dní, z kterých byly čtyři dny volna (Velikonoce). Díky velké vstřícnosti organizátora kurzů a flexibilitě a šikovnosti paní lektorky se mu podařilo požadavkům dostát, což považuji téměř za zázrak. Moc děkuji a všem doporučuji Radka Koštialiková
Petra Džupinová
Petra Džupinová
2022-03-13
Můžu jen doporučit, jsme velmi spokojeni. Super přístup. Moc děkujeme.
Adam Skocdopole
Adam Skocdopole
2022-03-12
Vřele doporučuji👍

Kdo tvoří náš tým?

Mgr. Jitka Hyánková

Lektorka

Jakub Svatuška

Lektor

Bc. Alexandr Hrach

Lektor

Ing. Josef Polívka

Lektor

Eliška Vartová

Lektorka

Tereza Sochotská

Lektorka

a více než 200 dalších po celé ČR….