Kdo jsme a jak můžeme posunout vaše vzdělání

V dnešní době, kdy se vzdělání stává stále důležitějším klíčem k úspěchu, je nesmírně důležité mít možnost zlepšit své znalosti a dovednosti. Ať už jste studentem základní, střední nebo vysoké školy, či se chcete prostě jenom zlepšit ve svém oboru, tak naše doučování může být pro vás tím pravým řešením!

Kdo jsme a co děláme?

Jsme tým lektorů, kteří se specializují na profesionální doučování pro studenty základních, středních a vysokých škol a v neposlední řadě také zajišťujeme výuku jak pro firmy, tak jednotlivce. Naše služby jsou tak dostupné pro všechny, kteří chtějí posunout své vzdělání a dosáhnout lepších výsledků.

Co nás odlišuje od jiných doučovacích organizací?

Především to, že ke každému přistupujeme naprosto individuálně a vždy hledáme společné cesty, jak dosáhnout stanoveného cíle. Máme také testovací lekce zdarma, kde si nás můžete vyzkoušet. Snažíme se dělat maximum vždy pro to, aby naše studenty doučování především bavilo a co nejdříve našli s naší pomocí vlastní cestu, jak ve vzdělávání dále úspěšně pokračovat. Protože nás bude brzy více než 200 lektorů po celé ČR, jsme schopni pomoci takřka s čímkoliv a kdekoliv. Máme také již řadu vlastních popdůrných materiálů pro naše studenty zdarma a na dalších bez přestání pracujeme. Také máme velice silný tým koordinátorek, které jsou vždy našim studentům a případně jejich rodičům vždy k ruce na naší zákaznické lince, která je dostupná i přes víkendy.

Zlepšení známky a překonání zkoušek

Potřebujete zlepšit své známky nebo se připravit na náročné zkoušky? Naši lektoři předávají látku jasně a srozumitelně, což studentům pomáhá rychleji pochopit obtížné koncepty. Díky našemu individuálnímu přístupu můžeme pracovat na konkrétních problémech a posunout studenty vpřed.

On-line doučování - moderní způsob vzdělávání

Jednou z našich hlavních výhod je možnost online doučování. Díky této možnosti můžete získat profesionální doučování přímo z pohodlí svého domova. Pokud máte zájem o prezenční výuku, tak nás najdete v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Zlíně nebo Vrchlabí. Celkově považujeme online doučování jako efektivní a pohodlnou alternativou k tradiční prezenční výuce. Můžeme sdílet dokumenty, psát na virtuální tabuli a komunikovat v reálném čase.

Naše zkušená parta lektorů se pyšní tím, že pomáhá stovkám studentů po celé ČR dosáhnout svých vzdělávacích cílů. Pokud toužíte po zlepšení svého vzdělání, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám pomohli ve vašem vzdělávání.

@doucsematiku

eLearning program Přijímačky za 4900 Kč nyní ZDARMA

Pro všechny naše nové studenty eLearning program Příprava na přijímačky SŠ a gymnázia, včetně testů nanečisto z matematiky a češtiny zdarma

*akce platí  jen do 15.3.2024

Poslední volná místa!

Testovací lekce

+420 494 900 173