Dne 20. prosince se v naší učebně na Praze 2 konalo již druhé školení lektorů vedené panem PhDr. Marianem Jelínkem, Ph.D..

Tématem setkání byl stres a způsoby, jak mu čelit efektivně a dosáhnout vnitřní rovnováhy.

Pan Jelínek, známý jako expert na oblast sportovní psychologie a mentálním koučinkem, věnoval první část školení identifikaci zdrojů stresu v našem každodenním životě. Diskutoval o různých situacích, které mohou vyvolávat stres a jaké mechanismy seberegulace můžeme využít k jeho zvládání. Naši lektoři měli možnost se seznámit s konkrétními technikami a strategiemi, které mohou pomoci snížit úroveň stresu a zlepšit celkový duševní stav. Mezi tyto strategie patří meditace, relaxační cvičení, a také techniky pro správu času a priorit. Pan Jelínek přednesl několik případových studií a reálných situací, ve kterých bylo možné aplikovat naučené techniky. Zdůraznil, že každý člověk má svůj vlastní způsob, jak nejlépe reagovat na stresové situace, a klíčem k úspěchu je najít ty správné strategie, které fungují pro jednotlivce. “Stres je neoddělitelnou součástí života, ale umět ho řídit je klíčové pro zachování duševního zdraví,” uvedl pan Jelínek během závěrečné diskuse. “Důležité je najít vhodné nástroje a metody, které nám pomohou zmírnit jeho dopady a udržet vnitřní rovnováhu.”

Školení s panem Mariánem Jelínkem poskytlo našim lektorům cenné nástroje a vhledy do oblasti zvládání stresu, které mohou aplikovat nejen v pracovním prostředí, ale i v osobním životě.

Previous slide
Next slide

Pozor SLEVA až 15% na první balíček lekcí

Platí pro všechny naše nové studenty. Nabídka je časově omezena.

*akce platí  jen do 30.6.2024

Poslední volná místa!

Testovací lekce

+420 494 900 173